Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Bekir Altan: Payas hazır, hedefimiz 2023

Giriş Tarihi: 23.5.2015
Başkan Bekir Altan: Payas hazır, hedefimiz 2023

Belediye Başkanı Bekir Altan, Payas'ın seçime hazır olduğunu belirterek, "Kazanan Türkiye olacak" dedi

Yaklaşan 7 Haziran genel seçimleri öncesi AK Parti Payas'ta çalışmalarını hızlandırdı. Belediye Başkanı Bekir Altan'ın öncülüğünde yürütülen seçim çalışmaları kapsamında ilçede basılmadık toprak, çalınmadık kapı bırakmayan AK Parti İlçe Teşkilatı, seçimlere hazır oldukları mesajını verdi. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Milletvekili Adayı Tülin Durgun Yetim, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Payas İlçe Teşkilatı ve vatandaşların katılımıyla seçim istişare toplantısı yapıldı.

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, "Geleceğimizin belirlenmesinde büyük önem taşıyacağını düşündüğümüz seçimlere doğru hızla yol alıyoruz. Önümüzdeki seçimler, pek çoğumuza göre, genel kabul gören bir tanımla, adeta 'tünelden önceki son çıkış'. Biz AK Partiliyiz. Biz ülkesine ve milletine sevdayla bağlı bir hareketin mensuplarıyız. 7 Haziran'da milletimiz değişik partiler arasında bir tercih yapmayacak, 'siyaset' yapanlarla, 'siyaset mühendisliği yapanlar' arasında bir tercih yapacaktır. Ve Allah'ın izniyle de kazanan 'siyaset' kazanan AK Parti, kazanan Türkiye olacaktır" diye konuştu.

PAYAS'TA BU IŞIĞI GÖRDÜM

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil ise Payas'taki bu coşku ve inançtan çok etkilendiğini vurguladı. Pakdil, "Ülkemiz için bir dönüm noktası olacak 7 Haziran seçimleri, 2023 hedefine ulaşmamızdaki ilk sınavımız olacaktır. Biz bu sınavı Allah'ın izni ile başarıyla vereceğiz. Ben Payas'ta, Hatay'da ve tüm Türkiye'de bu ışığı gördüm" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Bekir Altan: Payas hazır, hedefimiz 2023
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN