Gündoğdu'da kayıt coşkusu

Adana Gündoğdu Koleji'nin rekor katılımla gerçekleşen giriş sınavı sonrası okula kabul edilen, kesin kaydını yaptırdı

Giriş Tarihi: 24.5.2015
Gündoğdu'da kayıt coşkusu
Adana Gündoğdu Kolejinin (AGK) 9 ve 5'nci sınıflar için düzenlediği ve11 bini aşkın rekor katılımla gerçekleşen Gündoğdu Giriş Sınavı (GGS) sonrası okula kabul edilen 586 öğrenci kesin kaydını yaptırdı. Aileler güvenli bir geleceğe yelken açmak isteyen çocuklarının bölgenin en seçkin okulunda eğitim görmesi için gösterdiği yoğun ilgi izdihama neden oldu.

GURUR DUYUYORUZ

AGK Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu, "Adana Gündoğdu Koleji olarak 27 yıldır bölgemizin eğitim merkezi olmak için çok gayret gösteriyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın, ailelerimizin ve övüncümüz öğrencilerimizin bu gayretleri sonucunda her anlamda Türkiye'nin en başarılı 2-3 okulundan biri olarak anılmak 25 bin kişilik büyük Gündoğdu ailesine ve bizlere gurur veriyor" dedi.

BAŞARI PASTASI
AGK'nin öğrencisini seçerek alan bir okul olduğunu belirten Karaoğlu, başarı kriterlerini tutturamayıp bu yıl okula kabul edemedikleri yüzlerce öğrenciye de "Yılmadan, usanmadan çalışıp okulumuzun önümüzdeki günlerde yapacağı sınavlarına tekrar katılabilirsiniz" mesajı gönderdi. Kayıtlardan başarı ile çıkan AGK, bunu çalışanlarıyla birlikte pasta keserek kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu'da kayıt coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN