Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Destekle daha iyi iş yaparız'

Giriş Tarihi: 25.5.2015
'Destekle daha iyi iş yaparız'

Adana'daki hemşeri derneklerinin yöneticileriyle buluşan AK Parti Milletvekili Adayı Talip Küçükcan, TBMM'ye arkasında destekle giderse daha iyi hizmet üretebileceğini söyledi

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Talip Küçükcan, Kadirli, Andırın, Kozan, İmamoğlu, Feke, Aladağ ve Saimbeyli hemşeri derneklerinin başkan ve yöneticileriyle buluştu. Talip Küçükcan, TBMM'ye arkasına hemşerilerinin desteğini alarak giderse çok daha iyi hizmetlere imza atabileceğini söyleyerek, "Tüm hizmetlerimizi Adana'nın daha modern bir kent olması için yapacağız" dedi.

"BU YÜKÜ KALDIRMALIYIZ"
Yelken Kulübü'ndeki kahvaltılı buluşmada konuşan Küçükcan, "Siyaset çok zor bir alan. Bizim için bir yük ama bu yükü kaldırmak zorundayız. Çünkü bu memleketin parasıyla okuduk" dedi. Kendisinin aslında Osmaniye'den aday adayı olduğunu ancak Adana'dan aday gösterildiğini belirten Talip Küçükcan, dolayısıyla hem Adanalıların hem Osmaniyelilerin vekili olacağını kaydetti.

ANKARA'DAKİ KAPINIZ

Siyasette desteğin önemli olduğunu belirten Küçükcan, "Hemşerilerimin desteğini almayı ben de isterim. Unutmayın, Ankara'da bir kapınız daha olacak. Siz de gönlünüzü açarsanız, çok iyi işler yapacağız. Çok daha iyi hizmetler üreteceğiz" dedi. Partililerden Abdullah İspir ise, "Hemşerimiz Talip Kücükcan ile diğer adaylarımıza desteğimiz sürecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Destekle daha iyi iş yaparız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN