Fashion Vıp'ten 5'inci yıl gecesi

Giriş Tarihi: 28.5.2015
Fashion Vıp'ten 5'inci yıl gecesi

Çukurova bölgesinin etkili yayınlarından Fashion VIP Dergisi'nin özel gecesinde davetliler şıklıkları ile göz doldurdu. Ödül alanların mutluluğu yüzlerinden okunuyordu

Yayın hayatına 2010 yılında başlayan ve şu an Çukurova bölgesinin en çok satan magazin dergisi olan Fashion VIP, 5'inci kuruluş yılını muhteşem bir ödül töreni ile taçlandırdı. Dergi okurlarının ve jüri heyetinin seçtiği "Yılın Şık İsimleri ve Çocukları" ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu. Derginin İmtiyaz Sahibi Kurtar Çakın ile derginin üst yönetimi Kurtul Çakın, eşi Berna Çakın ve Burcu Yaman tüm konukları kapıda karşılayarak mükemmel bir ev sahipliği yaptı.

SİZLERLE BÜYÜMEYE DEVAM

Yılı şık giyinenleri, yılın başarılı isimleri ve yılın çocuklarından oluşan toplam 27 ödülün dağıtıldığı gecede konuşma yapan Yazı İşleri Müdürü Kurtul Çakın, "Beşinci yılımızı geride bırakıyoruz. Bu gurur gecemizde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Fashion VIP sizlerle büyümeye devam edecektir" dedi. Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep ve İskenderun cemiyet hayatının en ünlü isimlerinin konuk olduğu gecede Mega Band en güzel eserlerini seslendirdi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Adana HiltonSA'da düzenlenen gecede işadamı Cahit Öztok ödülünü Kurtar Çakın'dan, Petek Pastanesi kurucusu Necati Alpagül ödülünü SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'ndan, Banu-Volkan Zaimoğlu çifti ise ödülünü SABAH Güney Haber Müdürü Temel Eren'den aldı. Burcu-Sefa Noyaner çifti ile Eda-Levent Gürses çifti de gecede ödül alanlar arasındaydı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fashion Vıp'ten 5'inci yıl gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN