Türkoğlu'nun nüfusu 5 yıl'da 100 bin olur

Giriş Tarihi: 2.6.2015
Türkoğlu'nun nüfusu 5 yıl'da 100 bin olur
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Türkoğlu ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Erkoç, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, Genel Sekreter Yardımcıları Murat Demir, Ziver Çetinkaya, Hüseyin Ağır, KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunoku, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Uzunlar ile daire başkanları ve şube müdürlerinin de katıldığı toplantıda, "Önümüzdeki 5 yıl içinde Türkoğlu'nun nüfusu 100 bini bulacak" dedi.

GRUP YOLLARI

Kahramanmaraş'ın büyükşehir olmasının ardından köylerin mahalle statüsü kazandığına dikkat çeken Başkan Erkoç, "Köylerimizin mahalle olmasının ardından en büyük sorun grup yollarımız oldu. Grup yollarımızın asfalt çalışmalarına başladık. Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Bey'le omuz omuza vererek özellikle grup yollarımızı daha geniş ve standardı daha yüksek bir hale getireceğiz. Önümüzdeki üç yıl içerisinde asfaltsız yol kalmayacak" diye konuştu.

METROPOL İLÇE
Türkoğlu ilçesinin günden güne büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğuna işaret eden Başkan Erkoç, "Türkoğlu ilçemiz artık bir metropol ilçedir. Şehir merkezi ile iç içe girmiş durumdadır. Dulkadiroğlu, Onikişubat ve Türkoğlu ilçelerimiz artık aynı standarttadır. Buradan geçmekte olan yolda genişletme çalışmaları ile standardını yükselteceğiz. Ayrıca buradan Onikişubat ilçemize bir yol yapacağız. Böylece Dulkadiroğlu- Türkoğlu-Onikişubat ring hattını oluşturacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkoğlu'nun nüfusu 5 yıl'da 100 bin olur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN