Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocavezir'de huzur hakim

Giriş Tarihi: 3.6.2015
Kocavezir'de huzur hakim
Ekonomik faaliyetlerinden çok silahlı çatışmalarıyla gündeme gelen ve Adana'nın Teksas'ı diye bilinen Kocavezir İş Merkezi, polisin gerçekleştirdiği operasyonlarla üzerindeki olumsuz imajı silmeye başladı. 16 Şubat'ta işlenen cinayetin faillerinin yakalanmasıyla rahat nefes alan esnaf, Adana Valisi Mustafa Büyük ile Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve tüm polis teşkilatına teşekkür etti.

ÇETELERİN HEDEFİ
Adana spot piyasasının kalbi konumundaki Kocavezir İş Merkezi'nin birçok çetenin hedefi konumuna geldiğini belirten Kocavezir İş Merkezi ve Elbiseciler, Bilumum Alıcılar ve Satıcılar Odası Başkanı Ahmet Gökçe, "16 Şubat'ta ağabeyim Hasan Gökçe öldürüldü. 40 gün sonra yönetim binamızı uzun namlulu silahlarla taradılar. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Ama olanlar esnafı korkuttu" dedi.

ESNAF KAÇTI

Silahlı saldırıların, esnafı haraca bağlamak isteyen kişiler tarafından gerçekleştirildiğini bildiren Gökçe, "Esnaf, her an bir şey olacak korkusuyla işine bakamaz hale geldi. Dükkanını satan kaçtı. Saldırılar yüzünden müşteri gelmez oldu. Çoğumuz zarar etti. Allah'tan Adana polisi devreye girdi herkes rahat bir nefes aldı. Burası Adana ekonomisi için çok önemli bir yer. Dar gelirlinin tek uğrak noktası. Çünkü burada fiyatlar yarı yarıya. İş Merkezi hareketlenirse Adana kazanır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocavezir'de huzur hakim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN