Final'de bu coşku 5'inci kez yaşanıyor

Giriş Tarihi: 4.6.2015
Final'de bu coşku 5'inci kez yaşanıyor
Adana Final Okulları'nın Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bölümleri 5'inci kez mezun verdi. Mezun olan öğrenciler için düzenlenen törenler okul kampusunda yapıldı. Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, 35 yıldır dershaneler ve okullarda yüz binlerce öğrencinin mesuliyetini omuzlarımızda taşıdıklarını, her yıl onları bir üst kademeye ve üniversiteye göndermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

OKUL AÇMAYA DEVAM

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem de 35 yıl önce eğitimcilik yoluna çıktıklarında en büyük hayalleri olan okulculukta önemli adımlar atmış olmanın mutluluğunu dile getirdi. Ertem, "Türkiye'nin dört bir yanında ayrım yapmaksızın okullar açmaya devam edeceğiz. Bu okuldan mezun olan öğrenciler diplomalarıyla gurur duyacak ve gelecekte bu ülkenin işadamı, sanatçısı, siyasetçisi oldukları zaman yürüyüşleriyle, oturuş kalkışlarıyla, davranışlarıyla fark edilecekler" diye konuştu.

FİNAL ANDI OKUNDU

Türk Bayrağı ve Final Okulları flamalarının devir teslimi, Final andının okunması ve mezun olan öğrencilere diplomalarının verilmesiyle devam eden törende daha sonra, Adana Final Anadolu Lisesi Birincisi Hande Çelik, Adana Final Fen Lisesi Birincisi Şerife Nur Semli ve Ortaokul Birincisi İmren Altınay Kavlak, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı. Tören, mezun öğrencilerin gelenek olduğu üzere keplerini havaya fırlatmasıyla sona erdi. Törene Adana Final Okulları Genel Müdürü Turhan Orhan, Garnizon Komutanı Satı Bahadır Köse, okul yöneticileri, öğretmenleri ve veliler katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final'de bu coşku 5'inci kez yaşanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN