Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Necdet Ünüvar'dan sandık çağrısı

Giriş Tarihi: 5.6.2015
Necdet Ünüvar'dan sandık çağrısı
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, AK Parti ailesi olarak, Türkiye'yi, Türk bayrağını, Türk devletini, Türk milletini daha ileriye taşımak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Hoca Ahmet Yesevi Otağı'nda imam hatip mezunlarıyla kahvaltıda bir araya gelen Ünüvar, vatandaşlara sandığa gitme çağrısında bulundu.

MAZLUMLARIN ÜMİDİ

Türkiye'nin, bugün bütün dünyada mağdurların, mazlumların ümidi olduğunu belirten Ünüvar, "Iraklı'nın, Suriyeli'nin, Batı Trakyalı'nın, Kırımlı'nın, hatta Gürcistan'daki Hristiyanlar ile Irak'taki Yezidilerin başı sıkıştığında Türkiye'ye koşuyor. Yolları yaparsınız, Marmaray'ı yaparsınız, hızlı treni yaparsınız ama Türkiye'nin şu anda sahip olduğu manevi gücü bir daha yakalamak zor olabilir" dedi.

KAOSA PRİM VERMEYİN
Ünüvar, "AK Parti ailesi olarak Türkiye'yi, Türk bayrağını, Türk devletini, Türk milletini daha ileriye taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. AK Parti'ye geçmişte oy vermiş, bugün oy verme noktasında tereddütte olan kardeşlerimiz, bilsinler ki sandığa gitmezlerse kaosa ve karmaşaya prim vermiş olacaklar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Necdet Ünüvar'dan sandık çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN