Kuşak heyecanı

Adana'da minik karateciler kuşak terfi sınavı heyecanı yaşadı. Aylardır aldıkları eğitim sonrasında bir üst kuşağa geçmek için mücadele eden sporcuların performansı beğeni topladı

Giriş Tarihi: 12.6.2015
Kuşak heyecanı
Çukurova İMKB İlkokulu'nda düzenlenen karate müsabakalarında büyük bir çekişme yaşandı. Dört ayda bir yapılan kuşak terfi sınavına 60 öğrenci katıldı. Okulun spor salonunda düzenlenen karşılaşmalarda birbirine rakip olan minikler ortaya koydukları performansla teknik ekip, öğretmenler ve velilerden büyük alkış aldı.

ÇOK YOĞUN GEÇTİ
Küçük sporcular bir üst kuşağa geçmek için mücadele verdi. Çukurova İMKB İlkokulu'nda yaklaşık beş yıldır karate eğitimi verildiğini belirten Türkiye ve uluslararası karate şampiyonu milli sporcu Halk Eğitim Merkezi Karate Antrenörü Burak Gülmez, çok yoğun bir çalışma programının ardından kuşak terfi sınavının heyecanlı geçtiğini belirtti.

SPORU SEVDİLER

Antrenör Gülmez "Sporcularımızla özel günlerde gösteriler yapıyoruz. Bu sporu severek yapıyoruz. 4 ayda bir yapılan kuşak terfi sınavında mücadele ediyorlar. Başarılı olan karatecilerimiz bir üst kuşağa terfi etti. Tek amacımız çocuklarımızı spora kanalize ederek, bedenen ve ruhen sağlıklı nesiller yetiştirmektir. Destekleri için müdürümüz Uğur Akça'ya teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuşak heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN