Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"AK Parti milletimizin en büyük umududur"

Giriş Tarihi: 17.6.2015
AK Parti milletimizin en büyük umududur
Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, AK Parti'nin, milletin hala en büyük umudu olduğunu söyledi. Ünüvar, 7 Haziran Genel Seçimi'nin ardından Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke, Kozan ve İmamoğlu ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek teşekkür etti. AK Parti'nin 4. defa genel seçimden birinci parti çıktığını, bunun çok önemli bir sonuç olduğunu ifade eden Ünüvar, "Türkiye'de birinci olduk, Adana'da da birinci parti olduk. Gönül arzu ederdi ki tek başına iktidar olalım, ama olmadı" dedi.

"MİLLET HİZMET BEKLİYOR" "
AK Parti'de seçimin bittiği günün ertesi günü yeni seçimle ilgili çalışmalar başlar" diyen Ünüvar, "Biz dün buradaydık, bugün de buradayız, yarın da burada olacağız. Güçlü bir şekilde yeniden başlıyoruz. AK Parti bu ülkenin en büyük umududur. Millet bizden yeni hizmetler bekliyor, başladığımız hizmetleri bitirmemizi bekliyor. Hayat devam ediyor. Seçmen; 'AK Parti'ye tek başına iktidar vermedim, ama AK Parti olmadan da sağlıklı bir hükümet kurulamaz' diyor" diye konuştu.

"TOPARLANACAĞIZ"
AK Parti'nin, bütün partilerin birleşmesine rağmen, kendisinden sonra gelen ikinci ve üçüncü partinin toplamı kadar oy aldığına dikkat çeken Prof. Dr. Necdet Ünüvar, sözlerini şöyle sürdürdü; "İnşallah AK Parti tekrar tek başına iktidara gelecektir. Çünkü AK Parti, gelecekle ilgili vizyonu olan tek partidir. Biz ülke menfaatleri için yola devam ediyoruz. Yeniden toparlanacağız ve bir sonraki seçimde AK Parti'yi yeniden yüzde 50'nin üzerine çıkarıp, Büyük Türkiye'yi oluşturmaya devam edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"AK Parti milletimizin en büyük umududur"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN