Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En geniş ürün hattı Çukurova Ziraat'te

Giriş Tarihi: 23.6.2015
En geniş ürün hattı Çukurova Ziraat'te
İzmir, Mersin ve Tarsus fabrikalarında yaptığı üretimlerle Türkiye'nin en geniş ürün hattına sahip olan Çukurova Ziraat; iş makinaları, forklift ve jeneratör gibi ana makinalarının ve yürüyüş takımları, kazıcı-delici uç, bıçaklar gibi makina yedek parçalarının tamamını kendi lisansı ile Çukurova / Clift / Cimsatas markaları altında üretip pazarlıyor. Firma ayrıca, döküm, dövme parçaları, çelik konstrüksiyon ve fren sistemleri üretimiyle, iş makinaları ve otomotiv sektörünün önde gelen markalarının (Liebherr, CNH, ZF, Volvo, Atlas Copco, Mercedes, Daimler, Renault) önemli bir tedarikçisi.

GENİŞ ÇÖZÜMLER

Ulusal ve uluslararası etkin satış ağı sayesinde küresel piyasalarda her yıl artan oranda satış ve ihracat rakamlarına ulaşan Çukurova Ziraat, birçok ülkeye knowhow ihracı ve teknoloji transferi yapıyor. Çukurova'nın diğer bir büyüyen forklift ve istifleme markası CLIFT ve ithal edilen lider markalardan ASTRA ağır hizmet tipi kaya kamyonları, MCCLOSKEY mobil kırma ve eleme makinaları ve BALDWIN filtreleri, BYG tırnak ve ISUZU motor yedek parçaları ile müşterilerinin iş makinaları ve endüstriyel alandaki ihtiyaçlarına geniş çözümler sunuyor.

HER İŞTE USTA
2007 yılında piyasaya sunulan, hem yerel ve hem global pazarlarda yoğun ilgi gören düşük işletme maliyetli 880 model kazıcı yükleyici, tarım ve hayvancılık sektöründe sunduğu geniş ataşman çeşitliliği ile müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmaya devam edecek. 880 kazıcı yükleyici kepçesi yerine monte edilecek silaj balya ataşmanı ile yüksek kapasitedeki silajları hızlı bir şekilde taşıyıp yerleştirebiliyor. Bunun gibi geniş ataşman çeşitliliği ile tarım ve hayvancılık alanında çiftçilerin yükünü kaldırıp istediği şekilde elleçliyor, yerleştiriyor ve her işini görüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En geniş ürün hattı Çukurova Ziraat'te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN