Hastane çalışanları 'yaza merhaba' dedi

Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü Prof. Dr. Bülent Soyupak, "Uzun ve yorucu bir çalışma dönemini geride bıraktık. Bir parça olsun eğlenmek hakkımız diye düşündük" dedi

Giriş Tarihi: 26.6.2015
Hastane çalışanları 'yaza merhaba' dedi
Acıbadem Adana Hastanesi çalışanları 'yaza merhaba' gecesinde buluştu. Park Zirve'de gerçekleşen buluşmaya hastane yöneticileri, doktorlar ve çalışanlar katıldı. Grup Mega Band'ın 80 ve 90'lı yıllardan çaldığı parçalarla da eğlenen konuklar gece geç saatlere kadar keyifli dakikalar yaşadı. Canlı müziğin temposunu artırması ile beraber ritme kapılan hastane çalışanları dans etmek için pistteki yerlerini alırken kimi hekimlerin de mikrofon başına geçerek gruba vokal yapmaları büyük alkış aldı.

İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak çalışanlara geceye gösterdikleri yoğun ilgi nedeni ile teşekkür ederek, "Uzun ve başarılı bir kış dönemini geride bıraktık. Yaza girmeden önce eğlenip rahatlamak tüm çalışanlarımızın hakkı. Bizler de bu nedenle böyle geceler, etkinlikler düzenleyerek elimizden geldiğince sizlere destek olmaya çalışıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastane çalışanları 'yaza merhaba' dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN