Türkiye'nin en iyi haber sitesi

NARKOTİM Osmaniye'de

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 'Narkotik Tim Polisi' (NARKOTİM) projesi, Osmaniye'de de başlatıldı. NARKOTİM'de 2'si amir 34 polis görev yapacak

Giriş Tarihi: 4.7.2015
NARKOTİM Osmaniye'de
Osmaniye'de Narkotik Tim Polisi (NARKOTİM), 2 amir 32 personel, 4 motosiklet ve 7 araç ile göreve başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 'Uyuşturucu ile mücadele acil eylem planı' kapsamında yürütülen çalışmalara ek olarak geliştirilen ve uyuşturucunun sokak düzeyinde ulaşılabilirliğinin önlenmesi amacıyla hayata geçirilen NARKOTİM projesi için tören düzenlendi.

BİR ÖNLEME ÇALIŞMASI

NARKOTİM projesi hakkında bilgi veren Şube Müdürü Baykal Yorulmaz, "Proje, narkotik polisinin uyuşturucuya yönelik hâlihazırdaki istihbari ve operasyonel çalışmalarına ilave olarak bir önleme faaliyetidir" diye konuştu. Vali Kerem Al ise uyuşturucunun çağımızın belası olduğunu belirterek, "Uyuşturucu ile mücadelede görev alan önemli aktörlerden birisi olan emniyet güçlerimizi daha etkin kılmak amacıyla bu proje yürürlüğe konuldu. Bu proje için gerekli araç ve teçhizatlar sağlandı ve seçilen timlerimize iyi bir eğitim verildi. Bu personelimiz sokak başlarında, okul önlerinde, parklarda kısacası vatandaşımızın bulunduğu her yerde görünür olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
NARKOTİM Osmaniye'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN