Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: TEDAŞ kırık direği onardı

Giriş Tarihi: 9.7.2015
Melih ABİ: TEDAŞ kırık direği onardı
Geçtiğimiz günlerde Güngör Kılıç isimli okurumuz kırık elektrik direğinin fotoğrafını bize göndererek sorunu dile getirmişti. Şikayetin yayınlanmasından sonra TEDAŞ yetkilileri bir ekip göndererek kırık direği onardı. Bize de yapılan direğin görselini gönderdiler. Umarım sorun bitmiştir. TEDAŞ yetkililerine duyarlı yaklaşımları nedeniyle teşekkür ederiz.

MUĞDAT CAMİSİ'NDE KLİMALAR ÇALIŞIYOR

Önceki günkü yazımızda Mehmet İlhan ve arkadaşlarının Mersin Muğdat Camisi ile ilgili klimaların çalışmadığı yönündeki şikayetini gündeme getirmiştik. Dün Muğdat Camii Vakfı Başkanı Ahmet Karaoğlu bizi arayarak konuya aydınlattı. Karaoğlu, "Camiye gelen cemaat için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Akşamları teravih namazı kılmak isteyen müminler son derece serin bir ortamda ibadetlerini yapabiliyor. Ayrıca Muğdat Cami Mersin'in en büyük ve en önemli camilerinden birisidir" dedi.

ENGELLİ KARTI NEDEN SORUN OLUYOR?

Adana'dan Ramazan Demirtaş isimli okurumuz. Bana bir elektronik posta göndermiş. Diyor ki; "Melih abi engelli kardeşim Hasan ile birlikte hemen hemen her gün Yüreğir'de toplu taşıma araçlarına biniyoruz. Haliyle kart göstermemiz gerekiyor. Kardeşim engelli kartını cihaza gösterdiğinde sürücü ve muavinler homurdanmaya başlıyor. Eğer bize böyle bir hak verilmişse sürücüler ve muavinler uyarılsın, gerekli eğitim verilsin. Zor durumda kalıyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: TEDAŞ kırık direği onardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN