Türkiye'nin en iyi haber sitesi

First leydilerin çat kapı iftarı

Giriş Tarihi: 15.7.2015
First leydilerin çat kapı iftarı

Adana Valisi Mustafa Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük ile Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan, iftarını bir ailenin evinde yaptı

Adana Valisi Mustafa Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan ile birlikte Şehit Erkut Akbay Mahallesi'nde Naciye İşçi'nin evinde iftar yaptı. Yüreğir Belediye Meclisi üyeleri Aslıhan Yavuz ve Fatma Evcimik'in de katıldığı iftar programında ev sahipleri sürpriz ziyarete çok şaşırdı.

"ÇOK MUTLU OLDUK"
Böyle bir ziyareti hiç beklemediklerini belirten ailenin en büyük bireyi olan 78 yaşındaki Naciye İşçi "Aynı evde oğlum, gelinim ve torunlarımızla birlikte oturuyoruz. Oğlum Tüberküloz hastası, gelinim günlük temizlik işlerine gidip geçimimizi sağlamaya çalışıyor. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bizleri çok memnun ettiniz" dedi.

SÜRPRİZ HEDİYELER

Emine Hayriye Büyük ve Mehtap Çelikcan aileyi ve çocukları sürpriz hediyelerle mutlu etti. Acıların ve sevinçlerin paylaşıldığı zaman daha anlamlı olduğunu belirten Büyük ve Çelikcan, devletin sıcak elinin her zaman vatandaşların yanında olduğunun bilinmesini istedi. First leydiler, ailenin yaklaşan bayramını da kutlayıp hediyeler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
First leydilerin çat kapı iftarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN