Adanalılarla iftar yemeğinde buluştu

Adanalı işadamı Ali Uğur Akbaş'ın verdiği iftar yemeğine binlerce kişi katıldı. "Bizim Ali" olarak bilinen sevilen işadamı, "Allah herkesin tuttuğu orucu kabul etsin" dedi

Giriş Tarihi: 16.7.2015
Adanalılarla iftar yemeğinde buluştu
Ramazan ayı münasebetiyle hemşerilerini iftara davet eden MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı işadamı Ali Uğur Akbaş, binlerce kişinin katıldığı iftar yemeğinde tüm konuklarla yakından ilgilendi, sorunlarını dinledi, çözüm için çareler üretti. Vatandaşların 'Bizim Ali' olarak seslendiği Ali Uğur Akbaş, "Rahmet, mağfiret ve arınma iklimi Ramazan ayının son günlerinde sizlerle iftar yemeğinde bir araya gelmek istedik. İftar yemeğinin Kadir Gecesi'ne denk gelmesi de beni ayrıca mutlu etti. Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım" diye konuştu.

HALKIN SEVGİSİ BÜYÜK

Yemeğe katılan vatandaşlar, Ali Uğur Akbaş'ın her yıl verdiği iftar yemeğine katıldıklarını belirterek, "Başkaları 5 yıldızlı otellerde, restoranlarla iftar davetinde bulunur ama Ali Uğur Akbaş yıllardır mahallede, halkın içinde olmaya özen gösterir. Burada sevgi ve saygıdan başka bir şey bulunmaz. Kendisine teşekkür ediyoruz" dediler. Hemşerilerinin sevgi gösterisine maruz kalan sevilen işadamı, "Allah herkese böylesine bir sevgi nasip etsin. Adaylığım süresince de bana çok sıcak davranan Çukurovalı hemşerilerimle yeniden bir araya gelmek beni mutlu etti" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalılarla iftar yemeğinde buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN