Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarı sözü

Payas Belediyespor'un şampiyon haltercileri Belediye Başkanı Bekir Altan'ı ziyaret ederek, daha büyük başarılara imza atacaklarının sözünü verdi

Giriş Tarihi: 17.7.2015
Başarı sözü
Spora ve sporcuya büyük önem veren Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'ndesinde ağırladığı şampiyon haltercilerden başarı öyküleri dinledi. Bütün sporcuları kutlayan Başkan Bekir Altan, "Sizinle gurur duyuyorum. Elde ettiğiniz her başarıda bütün Payas halkının göğsü kabarıyor. Desteğimiz her zaman sizinle" dedi. Şampiyon halterciler, Başkan Altan'ın sözleri karşısında duygulanarak, "Biz de size daha büyük başarılar getirmeye söz veriyoruz" dedi.

YETERLİ DESTEK

Payas Lisesi Müdürü Hanifi Şimşek ile birlikte külliyeye gelen şampiyon halterciler İsmet Algül, Bestami Baştuğ, Yusuf Şahin, Doğan Dönen, Atalay Andırman, Yılmaz Öz, Muhammed Kadir Şahin, Hüseyin Çakar, Murat Hıra, Samed Duran Şahin ve Can Turan, çok çalıştıklarını ve elde ettikleri başarının kaynağının disiplinli ve aralıksız çalışma olduğunu söylediler. Sporcular Başkan Bekir Altan'ın verdiği desteğin ise elde ettikleri başarıda önemli bir katkısının olduğunu ifade etti.

SPORCULAR VE BAŞARILARI
İsmet Algül: Milli Halterci 2014 Büyükler Avrupa 2'ncisi, 2014 Büyükler Avrupa 3'üncüsü. Bestami Baştuğ: Milli Halterci 2015 Büyükler Türkiye 2'ncisi, 2015 Gençler Türkiye 1'incisi. Yusuf Şahin: Milli Halterci 2014 Büyükler Türkiye 3'üncüsü, 2015 Gençler Türkiye 3'incüsü. Doğan Dönen: 2015 Türkiye Okullararası Yıldızlar 2'ncisi. Atalay Andırman: 2015 Türkiye Okullararası Yıldızlar 3'üncüsü. Yılmaz Öz: 2015 Yıldızlar Türkiye 2'ncisi. Muhamed Kadir Şahin: 2014 Gençler Türkiye Kulüpler 2'ncisi. Hüseyin Çakar: 2014 Yıldızlar Türkiye Kulüpler 3'üncüsü. Murat Hıra: Milli Halterci 2014 Büyükler Türkiye 2'ncisi, 2014 Türkiye 23 Yaşaltı 3'üncüsü. Samed Duran Şahin: 2015 Minikler Türkiye 1'incisi. Can Turan: 2015 Minikler Türkiye 2'ncisi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarı sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN