Validen harçlık alma izdihamı

Giriş Tarihi: 20.7.2015
Validen harçlık alma izdihamı

Ramazan Bayramı kutlamaları için Cumhuriyet Meydanı'na gelen Osmaniye Valisi Kerem Al, çocuklara harçlık dağıttı

Osmaniye Valisi Kerem Al, bayramlaşma sırasında çocuklara 5'er lira harçlık verdi. Çevredeki çocuklar, Vali'nin harçlık dağıttığını duyunca izdihama neden oldu ve araya korumalar girdi. Vali Kerem Al, geleneksel hale getirdiği Cumhuriyet Meydanı'ndaki resmi bayramlaşma programını yine halka açık olarak yaptı.

BEŞER LİRA VERDİ

Protokol üyeleri ve vatandaşlarla tek tek tokalaşan Al, bayramların insanları kaynaştırıp toplumu bütünleştirdiğini söyledi. Milletvekilleri Ak Partili Suat Önal ve MHP'li Ruhi Ersoy, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Şefik Atak, Belediye Başkanı MHP'li Kadir Kara'nın da katıldığı programda Vali Kerem Al, elini öpüp kendisiyle bayramlaşan çocuklara da 5'er lira harçlık verdi.

KORUMALAR DEVREDE
Vali Kerem Al'ın bayram harçlığı dağıttığını gören diğer çocuklar da bir anda etrafında toplanarak izdihama neden oldu. Bazıları ise Vali Al'ın eline sarılıp harçlık almaya çalıştı. Korumaların araya girmesiyle Vali Al alandan ayrıldı. Çocukların bayram harçlıklarını ise korumalar tek tek dağıtarak izdihamı önledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Validen harçlık alma izdihamı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN