Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birileri korku üretiyor düşmanlar pazarlıyor

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, "Birilerinin ürettiği korkuyu terör taşeronları ambalajlıyor, Türkiye düşmanları da pazarlıyor" dedi

Giriş Tarihi: 23.7.2015
Birileri korku üretiyor düşmanlar pazarlıyor
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Suruç'ta meydana gelen bombalı saldırıyı şiddetle kınayarak "Birileri korkuyu üretiyor, terör taşeronları jelatinle ambalajlıyor, Türkiye düşmanları da bunu pazarlıyor. Kısaca terörle milletimiz korkutularak sindirilmek isteniyor. Çünkü terör ateşi ile oyun kuranlar, insanların düşünmesini, akıllıca kararlar vermesini engellemenin en iyi yolunun korkutmak olduğunu çok iyi biliyor" dedi.

ESKİ DÜZEN

Adana milletvekili Küçükcan, açıklamasında şunları söyledi: Türkiye çoğu kimsenin hala anlayamadığı, kimilerinin de kabullenmek istemediği çok keskin bir değişim ve dönüşüm yaşıyor. Artık ömrünü tamamlayan statüko ve onun sahipleri, tarihi belirleyen aktörler olmaktan çıkmaya başlayınca, milletin karşısına farklı modellerle çıkmaya çalışıyor. Eski düzenin sahipleri bu değişime var güçleri ile direniyor, ayrıcalıklarını korumak için bulabildikleri her çareye başvuruyor ve her yolu mubah sayıyor. Suruç'ta yaşanan terör eylemi buna en iyi örnektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birileri korku üretiyor düşmanlar pazarlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN