Büyükşehir'den geleceğe yatırım

Giriş Tarihi: 23.7.2015
Büyükşehir'den geleceğe yatırım
Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı, gençlere yönelik açtığı çeşitli branşlardaki kurslarla, eğitim ve kişisel gelişime destek oluyor. Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı, örgün eğitime destek kursları başta olmak üzere, Gençlik Merkezleri'nde açılan kurslarla yaklaşık bin 500 çocuk ve gence 23 dalda, ücretsiz eğitim veriyor.

HEM SINAVA HEM HAYATA

Türkçe, matematik, yabancı dil, sosyal bilimler, fen ve tarih kursları ile sınavlara hazırlanan gençler, resim, keman, satranç, fotoğrafçılık ve ebru sanatı gibi kurslarla de düşsel dünyalarını geliştirip el becerilerini artırıyor. Profesyonel eğitmen kadrosu eşliğinde öğrenciler hem okul hem de hayatın zorluklarına karşı mücadele etme yeteneklerini geliştiriyor.

HOBİ KURSLARI

Dünyadaki gelişmelere uygun tarzda üretim yapabilen ve ekonomiye katkıda bulunan gençler yetişmesine olanak sağlayan Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı, şimdilik 7 hobi kursuyla da gençlerin düşsel dünyalarını geliştirerek, belki de sevdikleri bir alanda star olma yolunda ilerleyebilmelerine katkı sağlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir'den geleceğe yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN