Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova'dan geç ama eksik müdahale

Giriş Tarihi: 26.7.2015
Çukurova'dan geç ama eksik müdahale
Sabah Güney'in "Devletin yolu otopark oldu" başlığıyla kamuoyuna duyurduğu soruna Çukurova Belediyesi, gecikmeli de olsa müdahale etti. Yolun bir bölümün gasp edildiği 78184 Sokak'taki otopark bariyerini kaldırtan Çukurova Belediyesi, sokakta gerekli düzenlemeyi yapmayınca vatandaşlar sokağın devamını otopark gibi kullanmayı sürdürdü.

SOKAKI GASP EDİLDİ
İmar planında sokak olarak belirlenen Toros Mahallesi 78184 Sokak, Aşiyan Sitesi sakinleri tarafından işgal edildi ve otopark olarak kullanılmaya başladı. Site sakinleri bununla yetinmedi sokağa bir de bariyerle kapattı. Olayın SABAH Güney'de haber olması ve BİMER'e şikayet edilmesi üzerine Çukurova Belediyesi soruna el atarak girişimde bulundu.

ÇIKMAZ SOKAK GİBİ
Aşiyan Sitesi'nin koyduğu bariyer uygulamasına son verildi. Birinci sorun çözüme kavuşurken, Aşiyan Sitesi sakinleri yine sokağın bir bölümünü otopark olarak kullanmaya devam etti. Herhangi bir asfalt çalışması yapılmayan sokak kaderine terk edilmiş izlenimi veriyor. Aşiyan Sitesi işgale son vermeyince, 78184 Sokak, çıkmak sokak görünümünü sürdürüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova'dan geç ama eksik müdahale
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN