Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçükcan'dan sağduyu çağrısı

Artan terör eylemlerini değerlendiren AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, "Ayrışmaya, bölünmeye ve parçalanmaya izin vermeyeceğiz " dedi

Giriş Tarihi: 31.7.2015
Küçükcan'dan sağduyu çağrısı
Kozan ve Karaisalı'da vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Prof. Dr. Talip Küçükcan, "Terör örgütlerinin güvenlik güçlerimize ve ulusal güvenliğimize karşı haince saldırıları devam ederken, millet olarak sağduyulu ve sorumlu bir dil ve üslup hepimize yol gösterecek tek argümandır " dedi. AK Parti hükümetinin kararlı duruşu ile ülkemiz üzerinde sahnelenen şiddet diline, çatışma kültürüne ülkemizi ve milletimizi teslim etmeyeceğini belirten Küçükcan, "Aklıselim ve soğukkanlılığımızı da asla yitirmeyeceğiz. Ayrışmaya, bölünmeye ve parçalanmaya izin vermeyeceğiz. Özgürlük ve güven dengesini sağlam tutarak kamu düzeni ve güvenliğini de koruyacağız" diye konuştu.

"TERÖR YOL GÖSTEREMEZ"
Türkiye'nin kalkınmasından rahatsız olanların şiddetin dilini kullandığını anlatan Milletvekili Talip Küçükcan, "Terör bize yol gösteremez. Ne yapmamız gerektiğini öğretemez. Terörü durduracak olan tek şey, Büyük Türkiye ailesi olarak Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Boşnağı, Sünnisi ve Alevisi ile birlikte kardeşçe yaşamaya azmetmiş bir millet olmamızdır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçükcan'dan sağduyu çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN