Pota sevgisi

Adana'da yaz spor okullarında en büyük ilgiyi gören basketbol kurslarında eğitim alan geleceğin yıldızları çalışmalarını sürdürüyor

Giriş Tarihi: 14.8.2015
Pota sevgisi
Adana'da geleceğin basketbolcuları sahaya çıktı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün açmış olduğu yaz okullarında kız ve erkeklerde dört grupta 350 öğrenciye eğitim veren tecrübeli antrenör Ayça Çiçekli, çalışmalara hız verdiklerini belirtti. 5 Ocak Stadı tribün altında gençlere basketbolu temel bilgilerle öğrettiklerini belirten Çiçekli, "Kadromuzda çok yetenekli isimler var" diye konuştu. Antrenör Ayça Çiçekli spora ve basketbola gönül verdiklerini ifade ederek, "Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda basketbol antrenörlüğü bölümünde okuyan Gündar Alagöz, Gürkan Pekkan ve Murat Akdöker ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hafta içerisinde vermiş olduğumuz eğitimlerde basketbolu gençlere temel bilgilerle öğretiyoruz" dedi.

YETENEKLİLER BELİRLENECEK
Yaz boyu devam edecek kurslar sonunda başarılı olan ve gelecek vaadeden isimleri belirleyeceklerini ifade eden Çiçekli, "Yaz spor okullarının spora katkısı çok büyük oluyor. Adana'nın altyapısını burada oluşturuyoruz diyebiliriz. Yetenekli gördüğümüz çocuklarımıza lisans çıkartıp Gençlik Spor Kulübü bünyesine dahil edeceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pota sevgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN