Şehit ailelerine ücretsiz tedavi

Giriş Tarihi: 20.8.2015
Şehit ailelerine ücretsiz tedavi
Adana'nın tanınmış kalp ve damar cerrahisi uzmanlarından Op. Dr. Okan Dost, şehitlerin anne, baba, eş ve çocuklarına ücretsiz teşhis, tedavi ve operasyon hizmeti sunmaya başladı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu Op. Dr. Okan Dost, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda "Ülkemizin dört bir yanından gelen şehit haberleriyle sarsıldığımız şu günlerde, kahraman şehitlerimizin ailelerine (anne, baba, eş ve çocuklar) 20.08.2015 tarihinden itibaren teşhis ve tedavi hizmetlerini ücretsiz verme kararı almış bulunmaktayız" dedi.

KÜÇÜK BİR DESTEK

SABAH Güney'in ulaştığı Op. Dr. Okan Dost, ülkesi için canını veren insanların geride kalanlarına bir hekim olarak küçük de olsa bir destek vermek için böyle bir karar aldığını belirtti. Op. Dr. Okan Dost, "4 kişilik ekibimle birlikte, varis başta olmak üzere damar hastalıklarına yönelik teşhis ve tedavi hizmeti veren bir hekimim. Bundan sonra arkadaşlarımızla, şehitlerimizin anne, baba, eş ve çocuklarına, bu alanda muayene, tedavi ve operasyon hizmetlerini ücretsiz vermeyi kararlaştırdık" dedi. Op. Dr. Dost, şehit yakınlarının bilgi ve randevu almak için 0 322 888 07 07 numaralı telefonu arayabileceklerini belirtti.

KUTLAMA MESAJI YAĞDI

Dr. Okan Dost'un sosyal medya hesabı, şehit ailelerine ücretsiz hizmet vereceğini duyurmasının ardından kutlama mesajlarıyla doldu. Dr. Dost'un takipçilerinin kimi "Allah razı olsun. İnsani, vicdani, milli refleksin uyanışına örnek olur inşallah" diye yazarken, kimi de "Çok duyarlı bir davranış" yazdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehit ailelerine ücretsiz tedavi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN