Kahramanmaraş'ta ulaşıma bypass

Giriş Tarihi: 21.8.2015
Kahramanmaraş'ta ulaşıma bypass

Kahramanmaraş'ta yapılacak Ulucami Tünel Kavşağı, kentte trafiğe nefes aldıracak. Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Ulaşılabilir bir kent" sloganıyla hareket ettiklerini söyledi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından 'kesintisiz ulaşım' hedefiyle projelendirilen Ulucami Tünel Kavşağı'nda çalışmalar devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş'ın daha ulaşılabilir bir kent olması için köprülü kavşaklardan yeni açılan alternatif yollara kadar her alanda ulaşım faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

SÜMBÜLLÜ YOLU BİTECEK
Şehrin sıkıntılı olan tüm yollarında çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Erkoç, "Tekerek yolu, Üniversite ve Üngüt yolu bağlantısını oradan da Üngüt yoluyla-Yatılı Bölge yoluna bağlantı yaptık. Şu an oradaki trafik yükünü önemli derecede azalttık. Yine özellikle şehrimizin batı bölgesi ile merkezi arasında ki ana yol Şekerdere Caddesi dediğimiz Adnan Menderes Bulvarı'na alternatif olarak düşünüp yapımına başladığımız 5 kilometre civarındaki Sümbüllü Vadisi yolunu kısa sürede tamamlayıp Şekerdere'nin yükünü önemli derece de azaltmayı planlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'ta ulaşıma bypass
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN