Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mersinli gençler çok mutluydu

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin "Gez-Gör-Tanı- Yaşa ve Yaşat" başlıklı etkinliğine katılan gençler, ilk kez denizi gördü, keyifli saatler yaşadı

Giriş Tarihi: 24.8.2015
Mersinli gençler çok mutluydu
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin, daha önce denizi hiç görmemiş çocuklar için düzenlediği 'Gez-Gör- Tanı-Yaşa ve Yaşat' etkinliği kapsamında Gençlik Doğa Kampı'nda bir araya gelen gençler doğanın keyfini çıkardı. İçlerinde denizi ilk defa gören öğrenciler ise suyla buluşmanın heyecanını yaşadı. Etkinlikte Gülnar'dan 32 ve Mut'tan 8 öğrenci ile Gençlik Doğa Kampı'nda bulunan 40 öğrenci bir araya geldi.

SPOR EĞİTİMİ ALDILAR

5 gün süren Gençlik Doğa Kampı'nda öğrencilere gün içerisinde voleybol, basketbol, futbol, bocce gibi çeşitli spor etkinliklerinin eğitimi verilirken, eğitimlerin sonrasında Bocce Turnuvası düzenlendi. Turnuva öncesi, uzman hocalar eşliğinde bocce ve dart branşlarıyla ilgili bilgi ve eğitim alan öğrenciler, turnuvada birbirleriyle hem kıyasıya yarıştı hem de koordinasyon becerilerini geliştirerek spor yapıp arkadaşlarıyla kaynaşma fırsatı buldu.

DOSTLUKLAR KURDULAR

Kamp programı kapsamında sportif faaliyetlerin yanı sıra tarihi ve kültürel geziler de düzenlendi. Gülnar, Mut ve merkezden katılan öğrencilerin güzel dostluklar kurduğu Gençlik Doğa Kampı'nda gençler sportif ve kültürel faaliyetler dışında her akşam yapılan tiyatro ve müzik etkinlikleri ile eğlenceli dakikalar yaşadı. 24-28 Ağustos 2015 tarihleri arasında kız öğrencileri ağırlayacak Gençlik Doğa Kampı 4 Eylül 2015 tarihinde sona erecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersinli gençler çok mutluydu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN