Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir Kültür Evleri sınavlara hazırlıyor

Yüreğir Belediyesi'nin en önemli sosyal projelerinden olan Kültür Evleri'nde KPSS, YGS ve LYS kurslarına kayıtlar başladı

Giriş Tarihi: 28.8.2015
Yüreğir Kültür Evleri sınavlara hazırlıyor
Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde KPSS, YGS ve LYS kursları için kayıtlar 0başlandı. Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "11 Kültür Evimizde meslek edindirme kursu ve hobi kurslarının yanı sıra okula destek kursları da veriyoruz. Binlerce öğrencimiz bu kurslardan ücretsiz faydalanıyor. Kültür Evlerimizde öğrencilerimiz hem hayata, hem sınavlara hazırlanıyor. KPSS, YGS ve LYS kurs kayıtları 18 Eylül'e kadar devam edecektir" dedi. Kültür Evleri'ndeki Okula Destek Kursları'nın önemini vurgulayan Başkan Çelikcan, "Yüreğir'e kazandırdığımız 11 Kültür Evimizde birçok meslek edindirme kursu ve hobi kurslarının yanı sıra Okula Destek Kursları da veriyoruz. Binlerce öğrencimiz bu kurslardan ücretsiz faydalanıyor. Kültür Evlerimiz artık üniversite yolunda önemli bir güzergâh oldu" şeklinde konuştu.

HER YAŞTAN ÖĞRENCİ VAR

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın ilçeye kazandırdığı 11 adet Kültür Evi 7'den 77'ye binlerce insana hizmet veriyor. Kaynakçılıktan tekstile, el sanatlarından müzik kurslarına kadar 68 branşta 800'e yakın meslek edindirme ve hobi kurslarından her yıl binlerce Yüreğirli faydalanıyor. Yüreğirlilerin yoğun ilgi gösterdiği Kültür Evleri'ndeki bütün bu kursların yanı sıra Okula Destek Kursları'nda öğrenciler için vazgeçilmez adres oldu. Bütün Kültür Evleri'nde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere verilen kurslarda öğrenciler hayata ve sınavlara hazırlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir Kültür Evleri sınavlara hazırlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN