Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova'dan eksik müdahale

Giriş Tarihi: 30.8.2015
Çukurova'dan eksik müdahale

Çukurova Belediyesi, gasp edilen sokağa gecikmeli de olsa müdahale etti. Otopark bariyerini kaldırdı ancak sokak kaderine terk edildi

Çukurova Belediyesi, SABAH GÜNEY'in 23 Aralık 2014 günü "Devletin yolu otopark oldu" başlığıyla kamuoyuna duyurduğu soruna gecikmeli ve eksik bir şekilde müdahale etti. Yolun bir bölümün gasp edildiği 78184 sokaktaki otopark bariyerini kaldırtan Çukurova, sokakta hiçbir düzenleme yapmadığı gibi devamının otopark gibi kullanılmasına ses çıkarmadı.

SOKAK GASP EDİLDİ

Toros Mahallesi 78184 Sokak, imar planında sokak olarak görülmesine karşın Aşiyan Sitesi sakinleri tarafından işgal edilerek otopark olarak kullanılmaya başlandı. Yetkililerin duyarsızlığından istifade eden site sakinleri sokağa bariyer koymaktan da çekinmedi. Vatandaşların BİMER'e başvurması ve haberimiz üzerine, Çukurova Belediyesi soruna el attı.

ÇIKMAZ SOKAK
Aşiyan Sitesi'nin koyduğu bariyer uygulamasına son verilirken sokağın bir bölümünün otopark olarak kullanılmasına göz yumulmaya devam edildi. Herhangi bir asfalt çalışması yapılmayan sokak kaderine terk edilmiş izlenimi veriyor. Aşiyan Sitesi'nin gerçekleştirdiği işgale son verilmemesi yüzünden 78184 sokağın çıkmaz sokak hüviyeti de devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova'dan eksik müdahale
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN