Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir'de taziye evi sayısı artıyor

Yüreğir Belediyesi'nin mahallelere açtığı taziye evlerinin sayısı hızla artıyor. Şimdi de Solaklı Mahallesi'nde eski belediye hizmet binasının yerine taziye evi ve park yapılıyor

Giriş Tarihi: 30.8.2015
Yüreğir'de taziye evi sayısı artıyor
Yüreğir'de toplumun ihtiyaç duyduğu sosyal tesislerin yapımına önem veren Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor. Solaklı Mahallesi'nde mezbeleliğe dönen eski belediye hizmet binasının yıkılarak, yerine yapılan taziye evi ve park düzenlemesi çalışmalarını inceleyen Başkan Çelikcan "Acılar paylaştıkça azalır. Hizmete açtığımız taziye evlerinde vatandaşlarımız o zor günlerinde misafirlerini daha iyi şartlarda ağırlıyorlar" dedi.

YAKINDA AÇILIYOR

Solaklı eski hizmet binasının yıkılarak yerine bütün vatandaşların faydalanacağı taziye evi ve park yapılacağını belirten Başkan Çelikcan "Solaklı Mahallemize yapacağımız taziye evi bölgede önemli bir eksikliği giderecektir. 160 metrekare kapalı alan ve 100 metrekare de açık alanı bulunan taziye evi yakın zamanda hizmete açılıp vatandaşların emrine sunulacaktır. İçerisinde mutfağı ve tuvaleti de olan taziye evinde vatandaşlarımız rahat bir şekilde taziyelerini yapabileceklerdir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'de taziye evi sayısı artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN