Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaz Spor Okulları'nda 7 bin sertifika verildi

Giriş Tarihi: 31.8.2015
Yaz Spor Okulları'nda 7 bin sertifika verildi

Sezonu tamamlayan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları'nda eğitim alan 7 bin genç, törenle sertifikalarını aldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Yaz Spor Okulları'na katılan gençler, sertifikalarını Gülsen Batar Anadolu Lisesi'nde düzenlenen törenle aldı. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. 22 merkezde, 136 eğitmen eşliğinde, 12 branşta eğitimini tamamlayan 7 bin öğrenciye sertifika verildiği törende konuşan Fatma Şahin, en fazla pozitif ayrımcılığı çocuklar ve gençlere yaptıklarını söyledi. Yarının yöneticileri çocukların çok iyi yetiştirilmesi gerektiğine değinen Şahin, başarının anne ve babanın bilinciyle orantılı olduğunu söyledi.

SEVGİ TOHUMU EKMELİYİZ
Şahir şöyle devam etti: "Birbirinizi çok iyi tanımanız, kardeşliğinizi geliştirmeniz lazım. Herkesin birbirinin emaneti olarak birbirine bakması lazım. Herkesin birbirinin hakkını, hukukunu koruması lazım. Birbirinize inanmanız ve kardeşlik hukukumuzu geliştirmemiz lazım. Bakın şu yaşadığımız hassas dönemde nasıl zaman zaman canımız yanıyor. Nasıl şehitlerimiz geldiği zaman, yüreğimizi yakıyor. Bunlar olmasın istiyorsak sevgi tohumu ekmeliyiz ve sevgi tohumu sizin yaşınızdan başlıyor. O yüzden çocukların yüreğine, kalbine barışı ve sevgiyi ekmeliyiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz Spor Okulları'nda 7 bin sertifika verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN