Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çekişmeli geçti

Wushu İl Teşvik Müsabakaları Adana'da tamamlandı. Kız ve erkeklerde 200 sporcunun katıldığı ve iki gün boyunca devam eden karşılaşmalar büyük bir çekişmeye sahne oldu

Giriş Tarihi: 3.9.2015
Çekişmeli geçti
Wushu Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet programında yer ala Wushu İl Teşvik Müsabakaları'na 200 kız ve erkek sporcu katıldı. İl Temsilcisi Hüseyin Dündar, iki gün süren ve Nihat Geven Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakaların çekişmeli geçtiğini, sporcuların birbirlerine üstünlük kurmak için büyük mücadele örneği sergilediklerini belirtti.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Hedeflerinin milli takımlara yeni sporcular kazandırmak olduğunu ifade eden Dündar, "Minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde müsabakalar yaptık. Şimdiye kadar yaptığımız karşılaşmalar arasında en kapsamlı katılım gerçekleştirildi. Ayrıca, müsabakalara çocuk destek merkezinden 3 sporcunun katılması ve derece yapmaları bizleri mutlu etti" dedi.

MİLLİ TAKIMA SPORCU

Heyecanlı ve bir o kadar çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda teşvik müsabakalarına katılan tüm sporculara teşekkür eden Hüseyin Dündar, "Wushu branşına ilgi her geçen gün artıyor. Bu yüzden bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Hedefimiz Adana'dan milli takıma sporcu göndermek. Bunun için çalışıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çekişmeli geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN