Nacar: Adana'ya hizmet borcum var

AK Parti Adana Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, "Adana'ya hizmet etmek, benim için namus borcudur" dedi

Giriş Tarihi: 3.9.2015
Nacar: Adana'ya hizmet borcum var
Sağlık Bakanlığı Acil Hizmetler Genel Müdürü Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, görevinden istifa ederek 1 Kasım erken seçimleri için AK Parti Adana Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başvuru dilekçesini İl Başkan Yardımcısı Ayhan Murat Benlice'ye teslim eden Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, yaptığı açıklamada "Adana'ya hizmet etmek benim için namus borcudur" dedi.

"ADANA'YA TAŞIYACAĞIZ"
AK Parti İl Başkanlığı'nda yapılan açıklamada, AK Parti yöneticileri, Nacar'ın yakınları ve sağlık dünyasından isimler katıldı. Türkiye'nin acil sağlık hizmetlerinde geldiği noktayı özetleyen Doç. Dr. Nacar, "Ambulans parası ödenerek hastaların taşındığı, yılda 300 bin hastanın nakledildiği sistemi, yılda 4 milyondan fazla kişinin, kara, hava ve deniz yoluyla taşındığı bir sisteme dönüştürdüğümüz başarımızın aynısını, inşallah Adana'da her alanda birlikte gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

"ŞEREF SÖZÜ VERİYORUM"
Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar, "Burada önemli olan ilk başta ülkemizin kazanması, sonra da partimizin kazanması. Aday olup olmamamızın AK Parti'den daha önemli bir hadise olmadığını ifade etmek istiyorum. Aday olalım veya olmayalım, her aday adayımız, partimizin her üyesi, her delegesi, Türkiye'nin geleceği ve istikrarı için çalışacaktır. Ben de bunların en önünde yer almak için elimden gelen her şeyi yapacağıma, namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nacar: Adana'ya hizmet borcum var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN