Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP'den istifa eden Boz AK Parti'den aday oldu

Giriş Tarihi: 8.9.2015
MHP'den istifa eden Boz AK Parti'den aday oldu

MHP'den istifa ederek AK Parti'den milletvekili aday adayı olan Avukat Taner Boz, "Milletimize hizmet etme yolunda üyesi olduğum partiye nefer olmaya geldim" dedi

7 Haziran seçimlerinde MHP Mersin Milletvekili Aday Adayı olan Avukat Taner Boz, partisinden istifa ederek AK Parti saflarına katıldı. AK Parti Mersin İl Başkanlığında düzenlenen törenle parti rozetini yakasına takan Avukat Boz, 1 Kasım seçimlerinde milletvekili aday adaylığına başvurdu. Avukat Boz, "Vatan ateş çemberindeyken kayıtsız kalamaz, birileri gibi 'Neme lazım?' diyemezdim. Bu nedenle milletimize hizmet yolunda AK Parti'ye bir nefer olmaya geldim" dedi.

SUSMAYACAĞIM

AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen törende konuşan AK Partili Boz, bir hukukçu olarak daima hakkı ve hakikati savunacağını söyledi. 'Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır' sözünü anımsatan Boz, "Ben susmayacağım. Vatan toprağı kutsaldır, şehit kanı ile sulanmıştır. İnsanlıktan nasibini almamış hainlerin ülkemizi karanlığa sürüklemesine seyirci mi kalacaktık? Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan herkesi 'milletin partisi' AK Parti'de toplanmaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.

KAYITSIZ KALAMAZDIM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Milletimin ve ülkemin geleceği ile selametini garanti altına almak, ecdadımın emanetini gelecek nesillere aktarmak asli görevimizdir' sözünün önemine dikkat çeken Boz, "Vatan ateş çemberindeyken kayıtsız kalamaz, birileri gibi 'Neme lazım?' diyemezdim. Bu nedenle milletimize hizmet yolunda AK Parti'ye bir nefer olmaya geldim. Her şeye 'yokum' diyenlere inat, 'Söz konusu ülkem ve vatanımsa ben varım' dedim. Bu nedenle milletimize hizmet yolunda AK Parti'ye bir nefer olmaya geldim" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'den istifa eden Boz AK Parti'den aday oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN