Sözlü'nün tweetleri seviyesini gösterdi

Hakkında soruşturma açılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, aleyhinde çıkan haberimiz sindiremeyince temsilcimiz aleyhine küfür dolu tweet attı

Giriş Tarihi: 9.9.2015
Sözlü'nün tweetleri seviyesini gösterdi
Ceyhan Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde kilit parke taşı ihalesinden yapılmayan işi yapılmış gibi göstererek milyonlarca liralık vurgun yaptığı iddia edilen ve hakkında İçişleri Bakanlığı'nda soruşturma izni verilen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, manşetten verdiğimiz "Vurgun yaptılar, ASKİ'den çözdüler" haberini sindiremeyince çirkin bir yol seçti.

BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu kasdederek, "Gazeteci müsvettesi Güney'in yavşağı. Millet can derdinde sen ağababalarına çakallık peşindesin. Yalan manşetlerinle şehitleri unutturamazsın" yazılı tweet atan Hüseyin Sözlü, seviyesinin ne olduğunu gösterdi. SABAH Güney'in yayınlandığı gün ana gazetede sayfalar dolusu şehit haberlerini görmezden gelen Başkan Sözlü'nün attığı tweet kamuoyunda da büyük tepki topladı.

TEYZE KIZINA TWEET AT

Dağlıca ve Iğdır'da şehit düşen 30 ana kuzusunu katleden kanlı terör örgütü PKK'nın hamisi teyze kızı HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'a bugüne kadar tek kelime edemeyen, hakkında olumsuz tek bir tweet atamayan Hüseyin Sözlü'nün bakanlık tarafından soruşturma izni verilen bir konunun manşete taşınmasına tepkisini böyle göstermesi, "Sen önce vatan evlatlarını şehit eden kanlı terör örgütünün hamisi olan teyze kızına iki laf söyle sonra etrafa laf yetiştir" diye yorumlandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözlü'nün tweetleri seviyesini gösterdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN