Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emlakçılar ve İnşaatçılar odalarının beklentisi ortak

Giriş Tarihi: 20.9.2015
Emlakçılar ve İnşaatçılar odalarının beklentisi ortak
Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'in, istişare ziyaretlerinde, oda başkanları inşaat sektörü için ortak dileklerde bulundu. ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Adana Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Rabia Ülkü Uçar ve Adana İnşaatçılar Esnaf Odası Başkanı Cuma Bozkurt'u ziyaret etti. Kazım Barışık'ın vefatının ardından seçilen Sözütek'i tebrik eden oda başkanları, Adana'da en büyük sıkıntının imarın kapalı olması olduğunu belirterek, belediyelerden bu konuda çözüm beklediklerini dile getirdi.

ARSA BULUNAMIYOR

Emlakçılar Odası Başkanı Rabia Ülkü Uçar, "Ülkemizin bugünlerde yaşadığı terör olayları hepimizi derinden üzüyor. İnşallah bir an evvel barış ve huzur gelir. Adana'da en büyük sıkıntımız, imarın kapalı olması. Belediyelerden çözüm bekliyoruz" dedi. Adana İnşaatçılar Esnaf Odası Başkanı Cuma Bozkurt da "Adana'da halen 10 mahallede imar kapalı, arsa bulunamıyor. İnşaat sektörü kilitlenmiş vaziyette. Kayıt dışı korsan çalışan çok, kayıtlı esnafımız boş bekliyor" diye konuştu.

'ANALAR AĞLAMASIN' DİYE
ESOB Başkanı Nihat Sözütek, ülkede yaşanan terör olaylarının esnaf ve sanatkarları da olumsuz etkilediğini, sıkıntıları aşmak için elbirliğiyle çalışarak, çözüm üreteceklerini belirtirken, "Teşkilatımız da 'Analar Ağlamasın, Yürekler Yanmasın' istiyor. Barış için 'Hepimiz Kardeşiz' afişlerini esnafımıza dağıtacağız. Sağduyulu ve sabırlı olmalıyız. İnşallah, güzel vatanımızda her şey yoluna girecek, barış ve huzur sonsuza kadar kalıcı olacaktır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emlakçılar ve İnşaatçılar odalarının beklentisi ortak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN