Kazakistan'da Balcalı imzası

Giriş Tarihi: 2.10.2015
Kazakistan'da Balcalı imzası

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Balcalı Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mesut Demir Kazakistan'da yapılan Aritmi Kongresi'ne Türkiye'den katılan tek uzman oldu

Kazakistan'da yapılan ve dünyanın sayılı ülkelerinden ünlü uzmanların katıldığı Aritmi Kongresi'ne Türkiye'den katılan tek uzman, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı ve Türk Kardiyoloji Derneği Aritmi Çalışma Gurubu Başkanı Prof. Dr. Mesut Demir oldu. Demir kongrede gerçekleştirdiği sözlü sunum ve canlı bir vaka üzerinde yaptığı uygulama ile katılımcılara çok önemli bilgiler aktardı.

UZMANLAR BULUŞTU

Başta Almanya, Rusya, Yunanistan, İsrail, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan olmak üzere birçok ülkenin kardiyoloji uzmanlarının katıldığı ve Kazakistan'ın ev sahipliğini yaptığı Kongre toplam 5 gün sürdü. Dünyanın sayılı kardiyologlarının çeşitli sunumlar yaptığı kongrenin ikinci gününe ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı ve Türk Kardiyoloji Derneği Aritmi Çalışma Gurubu Başkanı Prof. Dr. Mesut Demir damga vurdu.

CANLI VAKA SUNUMU
Demir, "Atrial fibrilasyon" tedavisi konusunda önce sözlü bir sunum yaparken ardından da "Atrial fibrilasyon" tedavisini canlı vaka üzerinde uygulamalı olarak gerçekleştirdi. Katılımcılar ise canlı vaka sunumunu iç yayın düzeneğiyle izleme fırsatı buldu. Demir'in sunumu katılımcılardan tam not aldı. Bu önemli Kongre'ye katılan tek Türk doktor olan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı ve Türk Kardiyoloji Derneği Aritmi Çalışma Gurubu Başkanı Prof. Dr. Mesut Demir, kendi alanlarında tıbbın geldiği son noktayı böylesine önemli bir toplantıda değerli meslektaşlarına aktarıyor olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kazakistan'da Balcalı imzası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN