Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Rüyalarımız bile Kahramanmaraş'

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Kentin bütününü içine alan bir hizmet anlayışına sahibiz. Biz rüyalarımızda bile Kahramanmaraş'ı görüyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 4.10.2015
'Rüyalarımız bile Kahramanmaraş'
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, belediye olarak sadece alt ve üst yapı değil, sosyal, kültürel ve ekonomik yönden neler yapılabilir diye sürekli beyin jimnastiği yaptıklarını belirterek, "Bu kentin tamamında yaşanan insanlarımızın sorunlarından arınmış bir şehirde yaşam sürmelerini sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz rüyalarımızda bile Kahramanmaraş'ı görüyoruz" dedi.

KOORDİNELİ ÇALIŞMA
İlk günkü şevk ve heyecanı kaybetmediklerini vurgulayan Başkan Erkoç, "Çalışmalarımızı ilçe belediyelerimizle koordineli şekilde sürdürüyoruz. Sadece merkezi baz alan değil tüm ilçelerimizi şemsiyemiz altında toplayan bir anlayışla yürüyoruz. Bu yola 'Birlikte büyükşehiriz' diye çıktık. Hemşerilerimin her kuruşunu hak, hukuk ve vicdan muhasebesi yaparak yatırıma dönüştürüyoruz. Hizmetlerimiz insana, çevreye ve kente bakarak hayata geçiyor" şeklinde konuştu. SABAH Gazetesi'nin Türkiye'nin ve bölgenin gerçeklerini objektif biçimde okurlarına aktardığını belirten Başkan Erkoç, "Türk basınının önemli markası SABAH, milli birlik ve ülkeyi sahiplenen bir yayın politikasıyla okurlarını doğru anlamda bilgilendirmeye devam ediyor. Kentimize koyduğu katkıları ise unutmak mümkün değil. SABAH Güney sayesinde birçok sorunumuz çözüme ulaştı. Bu konudaki desteklerinden dolayı tüm SABAH çalışanlarına teşekkür ediyoruz" dedi.

DAHA İYİ HİZMET HESABI
SABAH Adana Temsilcisi Ersin Ramoğlu, SABAH Güney Haber Müdürü Temel Eren ve SABAH Kahramanmaraş Büro Şefi Sırrıberk Arslan'ı makamında ağırlayarak çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Gecemiz gündüzümüz hemşerilerime 'nasıl daha iyi hizmet ederim' düşüncesiyle geçiyor. Proje ve yatırımlarımızı yarını kurtarmak için değil, 2023 Türkiye'si yolunda ilerleyen bir kent olmak için yapıyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Rüyalarımız bile Kahramanmaraş'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN