Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilerin kırtasiyesi Yüreğir Belediyesi'nden

Giriş Tarihi: 6.10.2015
Öğrencilerin kırtasiyesi Yüreğir Belediyesi'nden

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir'deki 142 okulda eğitim gören 3 bin 200 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptıklarını belirterek, başarılar diledi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ilçede bulunan 142 okulda eğitim gören 3 bin 200 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu. Vehbi Necip Savaşan İlköğretim Okulu'nda dağıtım töreninde katılan Başkan Çelikcan eğitime her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirtti. Kırtasiye yardımları anaokulları, ilkokul ve liselerde dağıtılıyor.

DESTEKLER SÜRECEK
İlçe
Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışarak ne kadar ihtiyaç olduğu ve tespit edilen bu ihtiyaca binaen kırtasiyelerin okullara teslim edilmeye başlandığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan eğitim yuvalarına her zaman destek olduklarını ve bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Çelikcan "Her şeyin başı eğitimdir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı hayata ne kadar iyi hazırlayabilirsek geleceğimizi de o kadar iyi güvence altına almış oluruz" dedi. Çelikcan şöyle devam etti: "Çocuklarımız okullarındaki aldıkları temel eğitimlerin yanı sıra hizmete açtığımız 11 adet kültür evleri ile çocuklarımızı sosyal ve kültürel etkinliklerle tanıştırdık. Yaz aylarında ve hafta sonlarında çocuklarımıza yönelik olarak, hobi kurslarının yanı sıra eğitime destek kursları ve buralarda düzenlediğimiz sosyal ve kültürel etkinliklerle boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlıyoruz. Böylece sokağın olumsuz koşullarından uzaklaştırıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilerin kırtasiyesi Yüreğir Belediyesi'nden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN