Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mersin genel kurula gidiyor

Genel kurul kararı aldıklarını açıklayan Başkan Ali Kahramanlı, "Çok yalnız kaldım. Destek olmazsa kesinlikle bırakacağım" diye konuştu

Giriş Tarihi: 7.10.2015
Mersin genel kurula gidiyor
Önümüzdeki hafta Mersin'de yapacakları Trabzonspor maçı sonrasında genel kurula gideceklerini açıklayan Başkan Ali Kahramanlı, "Bugüne kadar hep destek çağrısı yaptık ama maalesef kimse taşın altına elini koymadı, bizimle birlikte hareket etmedi. Ali Kahramanlı olarak 9 genel kurul yaptım. 10'uncu genel kurul için yeniden çağrı yapıyorum. Bu kongrede beklediğimiz desteği alamazsak, güçlü bir yönetimi oluşturamazsak ben kesinlikle görevi bırakıyorum" dedi. Görev üstlendiği günden itibaren güçlü bir yönetim yapısına sahip olunması için büyük gayret gösterdiğini söyleyen Kahramanlı, "Ben Mersin İdmanyurdu'na her şeyimi verirken, bu kentin de bana vefa göstermesi gerektiğine inanıyorum. Kulüp uğruna sağlığımdan oldum. Artık yalnız kalmak istemiyorum. Sadece Büyükşehir Belediyesi el uzatıyor. Valimizi, ilçe belediyelerimizi, odalarımızı, sivil toplum örgütlerimizi, esnaflarımızı ve taraftarlarımızı yanımızda istiyoruz" diye konuştu.

"ALACAKLARI ÖDEDİK"
Yapılacak genel kurula katılımın yüksek olmasını ve yönetimde görev almak isteyenlerin gelmesini arzu ettiklerini belirten Kahramanlı şöyle devam etti: Ölümün soğuk nefesini ensemde hissederken bile bu takımı düşündüm. Futbolcularımızın tüm maç başı ödemelerini yaptık. Sahip çıkın bize" Başkan Ali Kahramanlı, Sivas deplasmanında galibiyeti kaçıran taraf olduklarını da söyleyerek, "Hızla yükselişe geçeceğimize inanıyorum. Bu takım hepimizi güldürmeye başlayacak" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin genel kurula gidiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN