Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milliyetçilik lafla olmaz

Giriş Tarihi: 11.10.2015
Milliyetçilik lafla olmaz
Mersin'de Yenişehir ilçesinde seçim bürosunu açan eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, milliyetçilik olgusuna dikkat çekti. Lafla milliyetçi olunamayacağını vurgulayan Elvan, "Milliyetçilik çalışmakla, üstüne taş koymakla oluyor. Bunu yapmayan kalkıp da 'Ben milliyetçiyim' demesin. Milliyetçilik bu ülkeye hizmet etmektir" dedi. Elvan, seçim çalışmalarına başladığı günden beri vatandaşın ilgisiyle karşılaşıyor.

ÖNEMLİ PROJELER
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan Türk Telekom yanındaki seçim ofisinin açılışında konuşan Lütfi Elvan, Türkiye'ye hizmet etmek için gece-gündüz çalıştıklarını söyledi. Mersin'deki hizmeti büyük yatırımlarla sürdürmeyi amaçladıklarının altını çizen Elvan, "Bir ülke, ancak herkese eşit mesafedeki yaklaşımlarla kalkınabilir. AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana Türkiye'yi ileriye taşıyan çok sayıda önemli projeye imza atmıştır" ifadelerini kullandı.

"HAYAT KAZANDIRACAĞIZ"
Mersin'in, ticaret, sanayi, turizm başta olmak üzere önemli bir potansiyele sahip olduğunu aktaran Elvan, "Ulaşımla ilgili sorunlarını çözeceğiz. Çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Mersinimize önemli projelerle hayat kazandıracağız. Vatandaşlarımızın, 'İşte biz bunu istiyorduk. Allah sizden razı olsun' demelerini istiyoruz" şeklinde konuştu. Lütfi Elvan'ın her fırsatta halkın arasında olduğunu gören Mersinliler de seçim bürosu açılışa büyük ilgi göstererek buna karşılık verdi. Konuşmasında milliyetçilik kavramına da açıklık getiren Elvan "Milliyetçilik öyle lafla olmuyor, çalışmakla oluyor. Taş üstüne taş koymayanlar 'Ben milliyetçiyim' demesin. Milliyetçilik bu ülkeye hizmet etmektir" şeklinde konuştu. Deniz KARA-Adnan AÇIKGÖZ
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milliyetçilik lafla olmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN