Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeniden iktidar için milletimiz gün sayıyor

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Tek başına iktidar için milletimiz gün sayıyor" dedi

Giriş Tarihi: 11.10.2015
Yeniden iktidar için milletimiz gün sayıyor
AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, 7 Haziran'da küskünlükten, dargınlıktan, kırgınlıktan dolayı sandığa gitmeyenlerin, ilk günkü aşkla yeniden "AK Parti" dediğini ve AK Parti'nin yeniden tek başına iktidarı için gün saydığını söyledi. Seçim çalışmalarını Sarıçam'da sürdüren Ünüvar, Varsaklar Derneği'ni ziyaret etti. Dernek yönetimi ve üyeleriyle sohbet eden Ünüvar, daha sonra Kozan Yolu üzerindeki esnafları ziyaret ederek, 1 Kasım'da yapılacak milletvekilliği seçimi için destek istedi.

KOŞA KOŞA GELİYORLAR

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde bazı fabrikaları da ziyaret eden Ünüvar, işçi ve işverenlerle bir araya geldi. Ünüvar, Kılıçlı ve Kızılkaş mahallelerinde düzenlenen açık hava toplantılarında da vatandaşlara hitap etti. AK Parti Milletvekili Ünüvar, 1 Kasım seçimlerine yaklaşırken ayrı bir heyecan yaşadıklarını belirtti. 7 Haziran'dan sonra oluşan belirsizlik bulutunu ortadan kaldırmaya yönelik halkın ciddi bir teveccühü olduğunu vurgulayan Ünüvar, "Daha önce toplantılarımıza davet ettiğimiz zaman 'acaba' diyenler, şimdi toplantılarımıza koşa koşa geliyorlar" dedi.

HERKESİN VAZİFESİ

Ortadoğu'ya bakıldığında problemsiz tek ülkenin Türkiye olduğunu ifade eden Ünüvar, "Ama Türkiye'yi de birileri karıştırmak istiyor. Niye karıştırmak istiyor? Çünkü Türkiye bölgedeki en önemli ülke. Türkiye bölgenin teminatı. AK Parti'nin zayıflaması, Türkiye'nin zayıflamasıyla eşdeğer. Örnek mi? Dolara bakın. Belirsizlik ortamında dolar 2.5 TL'den 3 TL'ye çıktı. Belirsizlik döneminde birileri sürekli rol çalmaya, Türkiye'nin üzerine üzerine gelerek zayıflatmaya çalışıyor. Onun için bu belirsizliği ortadan kaldırmak gerekiyor. Belirsizliği ortadan kaldırmak da sadece AK Parti teşkilatlarının değil, bütün milletin üzerine düşen bir vazifedir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeniden iktidar için milletimiz gün sayıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN