Adana'da AK Parti'ye her gün katılım var

Giriş Tarihi: 20.10.2015
Adana'da AK Parti'ye her gün katılım var
1 Kasım Genel Seçimleri'ne kısa bir süre kala, halkın AK Parti'ye olan ilgisi de artıyor. AK Parti Adana İl Başkanlığı'nda yapılan katılım töreninde konuşan Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, "Hizmet aşkıyla yola çıkmış AK kadrolara, birbirinden değerli ve kıymetli kardeşlerimizin katılması, bizleri çok memnun ediyor. Bu katılımlarla birlikte AK Parti gücüne güç katıyor. Heyecanına heyecan katıyor. 1 Kasım'a doğru giderken aramıza katılan kardeşlerimize kucak açıyoruz. Hep beraber bu yolda ilerliyoruz. Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk" dedi.

OYUNLAR OYNANIYOR
İl Başkanı Fikret Yeni de "Bugün partimize üye olarak katılan arkadaşlarımızın her biri gerçekten onurlu bir davranış ortaya koydular. Her biri, bu milletin geleceği adına taş üstüne taş koymaya çalışanlar gibi, bizler gibi, kendileri de 'Bir tuğla da bizim olsun, bir tuğla da biz koyalım' diyerek aramıza geldiler" dedi. Türkiye üzerinde ciddi oyunlar oynanmaya çalışıldığını belirten Başkan Fikret Yeni, "Oynanan oyunları hep beraber görüyoruz. Onun için, bundan öncekinden çok daha fazla omuz omuza vererek geleceğimize sahip çıkacağız" dedi.

GÜN TOPLANMA GÜNÜ
Ülkenin içinde bulunduğu durumu görerek AK Parti'ye geldiklerini belirten Eyüp Dilbaz da konuşmasında şunları anlattı: "Gün bir çatı altında toplanma günüdür. AK Parti çatısı altında toplanmaya karar verdim. Bunun birçok sebebi var. AK Parti'nin dediği gibi 'Sen, ben yok. Türkiye var'. Eğer Türkiye varsa, biz de varız. Ve nefsimizi bir kenara koyup ortaya çıktık. Biz taşın altına elimizi koyuyoruz. Ben yanmazsam, sen yanmazsan, biz yanmazsak karanlıklar aydınlığa çıkmayacak. Nasıl aydınlığa çıkacak karanlıklar? Herkes nefsini bir kenara koysun ve bu ülke için bir çatı altında toplansın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'da AK Parti'ye her gün katılım var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN