Melih ABİ: Banka ATM'leri neden hiç temizlenmiyor?

Giriş Tarihi: 20.10.2015
Melih ABİ: Banka ATM'leri neden hiç temizlenmiyor?
Adana'dan bir okurumuz önemli bir noktaya temas etti. Diyor ki; "Her gün çok sayıda insan bankaların önünde veya farklı yerlerde bulunan ATM'lerde işlem yapıyor. Ben şahsen bunların mikrop yuvası olduğunu gözlemliyorum. Tuşlar çok kirli. Ekranı tozdan görünmüyor. Banka yetkilileri bir görevliye ATM'lerini temizlettirmeli" Okurumuz anlattığını biz de köşemizde değerlendirdik. Umarım çözüme kavuşur.

5 ayda 500 metrelik yol tamamlanmadı

Adana'dan okurumuz Mahmut Yurtsever, "Toros Mahallesi'nde oturuyorum. Ama burası berbat durumda. Temmuz ayında yapım çalışmaları başladı. 5 aylık süre içerisinde 500 metrelik yolu bitiremediler. Ben bu bölgede oturan bir apartman sakini olarak zaten tepkiliyim. Allah burada esnaflık yapanlara yardım etsin" diyor.

Adli Tıp Birimi önündeki çeşme temizlenmeli

Adana'dan bir okurumuz, "Devlet Hastanesi Adli Tıp Birimi önünde bulunan çeşmeden su içmek isteyenler gördükleri kirlilik karşısında adeta şok oluyorlar. Fayansların adeta kir bağladığı çeşmenin fayanslarının temizlenmemesi vatandaşın tepkisine neden oluyor. Lütfen hastane yetkilileri bu duruma el atsın. Hatta kendi gözleriyle görsünler. Manzarayı gördükten sonra durumun ne kadar sıkıntılı olduğunu görecekler" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Banka ATM'leri neden hiç temizlenmiyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN