Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkoç: Muhtarlarımız çınarın köküne yakın

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, muhtarlarla bir araya geldi, onlar için "Demokrasi köklerine en yakın dallar" ifadesini kullandı

Giriş Tarihi: 22.10.2015
Erkoç: Muhtarlarımız çınarın köküne yakın
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çağlayancerit ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Erkoç, demokrasi çınarının köklerine en yakın dalların muhtarlar olduğunu söyledi. Çağlayancerit'te yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Erkoç, "İlçelerin sorunlarının tespiti açısından muhtarlarımıza büyük görev düşüyor" dedi. Erkoç, ilçeye bağlı Küçükcerit Mahallesi'nde yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

"SORUNLARIMIZI ÇÖZÜYOR"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz haftalarda ağırladığı Kahramanmaraşlı muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u makamında ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığına davet edilen 11. grup içerisindeki muhtarlardan biri olan Afşin Dedebaba Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ceyhun ziyaret esnasında Başkan Erkoç'a bir de plaket verdi. Aynı zamanda Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı da olan Hüseyin Ceyhun, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç'tan çok memnunuz. Bizimle ilgileniyor, tüm sorunlarımızı çözüyor" dedi.

SEÇİLMEK EN GÜZEL PAYE
İster muhtar, ister belediye başkanı, isterse milletvekili olsun millet tarafından seçilmiş olmanın, milletin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olmanın bu dünyada ulaşılabilecek payelerin, rütbelerin en güzellerinden biri olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise "İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi biz de Büyükşehir Belediye Başkanlığı vazifemiz süresince her fırsatta muhtarlarımızla bir araya gelerek, kendileriyle muhabbet edeceğiz, hasbihal edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkoç: Muhtarlarımız çınarın köküne yakın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN