Yüreğir yeni araçlarla daha iyi hizmet alacak

Giriş Tarihi: 22.10.2015
Yüreğir yeni araçlarla daha iyi hizmet alacak

Yüreğir Belediyesi'nin araç parkuru, 1 makam aracı ve 16 binek araçla büyüdü. Araçlar, Devlet Malzeme Ofisi (DMO) aracılığıyla belediyeye kazandırıldı

Yüreğir Belediyesi'nin araç parkuru, yeni araçlarla biraz daha gelişti. Geçtiğimiz yıllarda 83 iş makinesi ve araç alınmasını sağlayan Başkan Mahmut Çelikcan, geçtiğimiz günlerde 2 makam aracı ve 16 binek araç daha kazandırdı. Araçlar, Devlet Malzeme Ofisi (DMO) aracılığıyla alındı.

SÜREKLİ GELİŞTİ

Amaçlarının Yüreğir halkına daha iyi hizmet etmek olduğunu belirten Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, alınan araçların uzun yıllar görev yapacağını belirterek "Göreve geldiğimizden bu yana Yüreğir'in araç parkurunu sürekli geliştirdik. Mevcuttaki araçlarımız artık sıhhatli çalışmıyordu. Bunun için hem iş makinesi hem de binek araç filolarımızı yenileyerek hizmetlerimizi artık daha düzenli yapıyoruz" şeklinde konuştu.

ÇALIŞMALAR HIZLANACAK
Eski araçların sürekli arıza yaptığını ve düzenli çalışmadığı için yapılan hizmetlerde aksamalar yaşandığını belirten Başkan Çelikcan "Belediyemizin bütün araç parkurunu yeniledik. Yüreğir Belediyesi olarak yapacağımız bütün hizmetleri kimseye bağımlı olmadan kendimiz yapabiliyoruz. Böylece işlerimiz daha düzenli ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha kısa bir zaman içerisinde cevap verebiliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir yeni araçlarla daha iyi hizmet alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN