Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ülkede istikrar için tek başına iktidar

Giriş Tarihi: 25.10.2015
Ülkede istikrar için tek başına iktidar
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Zağarlı, Gökçeli, Çağırkanlı, Gümüşyazı, Karaahmetli mahallelerini ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Çelikcan vatandaşların istek ve taleplerini dinlerken, istikrarın sürmesi ve ülkemizin geleceği için tek partili hükümetlerin her zaman başarılı olduğunu ve 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde de Türkiye'yi çağ atlatan AK Parti iktidarının sürmesini istedi. Geziye belediye meclis üyeleri ve daire amirleri katıldılar.

MAHALLE YOLLARI YAPILIYOR

Mahmut Çelikcan mahallerin tamamında geçen dönem asfalt çalışması yapıldığını belirterek "Göreve geldiğim günden bu yana Yüreğir'in bütün mahallelerinde yol çalışması yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yol ekiplerimiz şu anda bir kaç koldan çalışmalarını sürdürüyorlar. Yavuzlar, Köprüköyü ve Yunusoğlu Mahallerimizde asfalt kaplama, Camili ve Solaklı Mahallelerimizde sathi kaplama, Kiremithane Mahallerimizde asfalt yama ve kilit parke ekibimiz ise değişik mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Eskiden köy olan ancak bize bağlanan bütün mahallelerimizde de sathi kaplama çalışmasını devam ettireceğiz" dedi.

CEVAP SANDIKTA VERİLECEK

Türkiye'nin AK Parti iktidarı ile istikrara kavuştuğunu belirten Başkan Mahmut Çelikcan "Türkiye AK Parti iktidarı ile siyasi, ekonomik, sosyal devlet ve yaşantımızın her alanında önemli bir istikrar ve güven ortamı yakaladı. Bunu bozmak isteyenler her türlü oyunlara başvuruyorlar. Bu oyunları boşa çıkarmak birlik ve bütünlüğümüzün devamı için 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde halkımız AK Parti'yi tekrar tek başına iktidar yaparak bunlara en güzel cevabı sandık başında verecektir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülkede istikrar için tek başına iktidar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN