Geleceğimiz için istikrar gerekiyor

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Türkiye'nin geleceğinin daha iyi olması için AK Parti'nin tek başına iktidar olması gerektiğini söyledi

Giriş Tarihi: 29.10.2015
Geleceğimiz için istikrar gerekiyor
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ülkemizde devam eden istikrarın sürmesi için AK Parti'nin tek başına iktidar olması gerektiğini belirterek "Gece gündüz demeden dünü ve bugünü vatandaşlarımıza anlatmaya çalışıyoruz" dedi. Başkan Çelikcan, AK Parti Yumurtalık İlçe Başkanı Sami Karnas ile birlikte Yeşilköy, Kaldırım, Zeynepli ve Haylazlı köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan 1 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde AK Parti'ye destek istedi.

"HİZMET VE PROJE ÜRETİYORUZ"
Başkan Çelikcan AK Parti iktidarı ile Türkiye'nin huzuru ve güveni yakaladığını belirterek "Vatandaşlarımızdan AK Parti döneminden önceki hükümetleri hatırlamalarını istiyoruz. Özellikle yeni yetişen nesiller bu dönemleri hiç yaşamadılar, bilmiyorlar. AK Parti kurulduğu günden bu yana ilk hedefi vatandaşa hizmet olmuştur. Doğumdan emekliliğe hayatın her alanında vatandaşlarımız için hizmet ve proje üretmeye devam etmektedir" diyerek AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğimiz için istikrar gerekiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN