Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müşterisinin güvenini kazanarak büyüyor

Müşterilerine satış sonrası da en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olan Marfi Otomotiv, sürprizlerini yıl sonuna kadar sürdürecek

Giriş Tarihi: 29.10.2015
Müşterisinin güvenini kazanarak büyüyor
Kahramanmaraş'ta 2009 yılında Fiat marka araç bayiliğini yapan ve sektördeki değişimi yakından takip eden Marfi Otomotiv'in en büyük sermayesi müşterilerinden duyduğu büyük güven. Şirketin başarısının arkasında yatanın bir sır değil, kendileri için vazgeçilmez bir ilke olan eğitimli personel ile çalışmak olduğunu söyleyen Genel Müdür Melih Sezal, "Personelimizin tamamı yılda en az 3 kez Bursa Tofaş Akademisi'nde eğitim alıyor. Teknolojik gelişmeleri, satış tekniklerini ve müşterilerle ilişki konusunu yakından takip ediyorlar. Böylece personelimiz donanımlı bir yapıya sahip oluyor. Gerek plaza gerekse bakım-onarım servisimize giren her aracı kendi aracımız, sahibini de müşteri değil bizi tercih etmiş yakın bir dost olarak görürüz'' dedi. Kahramanmaraş'ta Fiat'ın Türkiye pazar payını koruyarak satışlarına devam eden Marfi Otomotiv'le satış sonrasında ise sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterilerinde adeta bir Marfi tutkusunu kazandırdıklarını söyleyen Melih Sezal, "Marfi Otomotiv'in olmazsa olmazı müşteri memnuniyeti. Markamızın geçtiğimiz yıl Amerikan otomobil devi Chrysler'i alması dünya otomobil sektöründe önemli bir ses getirmiştir. Bu birleşmenin meyvelerini Bursa Otomobil Fabrikası'nda yeni üretilecek modellerde görmekteyiz. Tofaş'ın yaptığı büyük yatırımla birlikte 1,5 milyar dolar harcanarak yeni otomobillerin üretilmesine başlanacak. İlk olarak sedan model ile yollara çıkacak olan aracımız AEGEA yalnızca iç piyasadaki müşterilerimizi memnun etmekle kalmayıp Asya, Avrupa ve Afrika bölgelerindeki yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilecek" diye konuştu.

OPERASYONEL KİRALAMA
Marfi Otomotiv bünyesinde 'Operasyonel Kiralama' hizmetlerinin devam ettiğini de söyleyen Genel Müdür Melih Sezal, sektördeki bu açığı Kahramanmaraş'ta doldurduklarını, şirketlere inanılmaz avantajlar sağlayan kiralama sisteminin henüz yeterince bilinmediğini dile getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müşterisinin güvenini kazanarak büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN