Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Millet iradesi bizi iktidara gönderir’

Başkan Yeni, Adana'da millet iradesinin sandığa olumlu yansıyacağını ve partisinin 1 Kasım'da sandıktan tek başına iktidar çıkacağını söyledi

Giriş Tarihi: 30.10.2015
'Millet iradesi bizi iktidara gönderir’
AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, 1 Kasım seçimlerinin huzur ve barış ortamı içinde geçmesini dileyerek, "Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Adana'da da milletimiz tercihlerini partimizden yana kullanacak. 1 Kasım seçimlerinde sandıklardan istikrarın, huzurun, gelişmenin ve hizmetin adresi AK Parti çıkacak. Teveccühlerini bizden yana kullanan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Yeni, 1 Kasım seçimleri ile ilgili görüş ve düşüncelerini şöyle sıraladı:

TÜRKİYE'NİN BİRLİĞİ

1 Kasım'da milletimizin üzerinde tarihi bir sorumluluk var. Millet olarak bu sorumluluğun bilincindeyiz. Türkiye'nin birliğine, dirliğine katkıda bulunabilmek için, tereddütsüz sandıklara millet iradesinin yansıması ülkemizin geleceği için büyük önem arz etmektedir. 13 yıldır yaşamakta olduğumuz 'altın çağ'ın mirasını gelecek nesillere aktaracak millet iradesi, büyük Türkiye'nin inşasına da katkı sunacaktır. O yüzden herkesi partimiz çatısı altında birleşmeye davet ediyorum.

2023 VE 2071 HEDEFLERİ

Türkiye olarak kazandığımız mevzileri korumak, kazanacağımız yeni mevzilerle de yolumuza devam etmek için 1 Kasım milat niteliğinde. AK Parti ilk günkü aşkla, heyecanla milletimize hizmet etmek için pazar gününden sonra ikinci atılım dönemiyle yine milletimiz için var olmaya devam edecek. Türkiye'nin 1 Kasım hedefi, istikrardır. Milletimiz istikrar için, kararını doğru vermek istiyor. İstikrar, toplumumuzun, ekonominin, siyasetin dinamiklerinin kendi içinde bir denge ve karar haline gelmesini anlatır. Toplumun, ekonominin, siyasetin fotoğrafı bir harita üzerinde görebilmemiz ve çizdiğimiz 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmamız bu inançla olur. İstikrarı savunmak demek, istikrarı oluşturan aktörlerden biri haline gelmek, istikrarı oluşturan dinamiklere katkıda bulunmak demektir. Bu katkıyı milletimizin, pazar sabahı sandıklarda sunacağına da eminiz. Güven ve istikrar ortamı sürdürülsün. Önümüzde, geleceğe ilişkin bir ufuk olsun istiyorsak hedefimiz belli. İstikrarı bozanların sağlıksız, haksız, mantıksız ve kaprisli dünyası ile istikrarı sağlayan dinamikleri temsil eden ve istikrarı yeniden kurma ve koruma iradesi gösteren sağduyulu ve sağlıklı bir yönetim anlayışı milletimizin 1 Kasım günü vereceği kararda saklı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Millet iradesi bizi iktidara gönderir’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN