Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizim gençlerimiz polisi taşlamıyor

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK gençliğin polisi taşlamadığını, dağa çıkmadığını, kitap okuyup bilgisayar kullandığını söyledi

Giriş Tarihi: 31.10.2015
Bizim gençlerimiz polisi taşlamıyor
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, partisinin düzenlediği, 'Birlik, Beraberlik ve Ak Kardeşliğe Çağrı Gecesi' etkinliğine katıldı. Elvan yaptığı konuşmada "Bizim gençlerimiz vatanına, devletine, milletine ve ay-yıldızlı bayrağına gönülden bağlı. Bizim gençlerimiz polisi taşlamıyor, dağa çıkmıyor. Bizim gençlerimiz; kitap okuyor, bilgisayar kullanıyor. Gençlerimiz ülkemizin geleceğine katkı koyuyor. İşte AK Parti gençliğinin farkı bu" dedi.

ÖRNEK ALINAN ÜLKE
AK Parti'nin yaptığı yeniliklerle eğitim alanına yeni bir soluk kazandırdığına dikkat çeken Lütfi Elvan, "Türkiye, AK Parti iktidarıyla güçlendikçe güçlendi. Dünyada örnek alınan bir ülke konumuna geldik. Kara tren döneminden yüksek hızlı tren dönemine geçtik. Gençlerin önünü açtık. Gençlerimizin bilgisayar kullanabilmesi için gerekli altyapıyı oluşturduk. Ülkemiz, iletişim alanında birçok ülkeden daha iyi konumda" şeklinde konuştu. Lütfi Elvan, iktidara en yakın partinin AK Parti olduğunu belirterek, "MHP yüzde 16 yerine yüzde 12 oy alsa ne fark eder? Sonuç değişecek mi? CHP yüzde 25 yerine yüzde 23 alsa sonuç değişmeyecek. HDP yüzde 13 yerine 11 alsa sonuç değişmeyecek. Sonucu AK Parti değiştirecek. 3 puan, AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesidir" dedi. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz açısından oldukça önemli ve kritik olduğunu vurgulayan Elvan, "Türkiye ya istikrardan yana karar verecek ya da belirsizlik ortamına sürüklenecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizim gençlerimiz polisi taşlamıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN